Property in Alanya. Ideal Estates, +90 532 777 4 777

Ideal Estates ile işbirliği

Ideal Estates ile işbirliği

Last Updated on Ekim 24, 2023 by Ideal Editor

Ideal Estates ile işbirliği

Yurtdışı Acenteler ile İşbirliği

Dünya çapında gayrimenkul acenteleri Ideal Estates ile işbirliği içerisindedir. Acentenin, müşteriye kendi ülkesinde güvenilir destek sağlayan en önemli yardımcı olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, mükemmel bir çalışma yürütmek, müşterinize maksimum dikkat ve özen göstermek amacıyla karşılıklı faydalı, güvene dayalı iş ortaklıklarını değerlendiriyoruz.

Gayrimenkul pazarının uzmanlaşmış alanlarını anlamak

Tecrübeli bir emlak satış temsilcisi olsanız bile, her zaman bilmediğiniz konular vardır. Alanya‘daki gayrimenkul pazarında uzmanlaşmış acentelerle Ideal Estates ile işbirliği yaparak, herhangi bir sorunuz olduğunda tam olarak kiminle iletişim kurmanız gerektiğini bilirsiniz. Belirli bir konuda bilgili olsanız bile, Ideal Estates gibi uzmanlaşmış acenteler farklı bir perspektif sunabilir. Yıllar boyunca, düzinelerce yabancı ortak tarafından güvenilir bir şekilde tercih edilmiş bir acenteyiz.

Ancak, birçok emlak acentesi arasından doğru olanı nasıl seçersiniz? Ideal Estates, tamamen akredite ve lisanslı bir emlak satış temsilcisi tarafından yönetilmektedir ve Türkiye’de satış konusunda deneyime sahiptir. İngilizce, Rusça, Almanca, İsveççe ve Fince konuşan müşterilere hizmet veriyoruz çünkü müşteri için sürecin açık olmasını istiyoruz. Sözleşmeler de bu dillerde imzalanır ve bu sayede herhangi bir belirsizlik oluşmaz. Tatil konutlarının özel karakteri nedeniyle satış sonrası hizmetler çok önemlidir ve bu hizmetleri çeşitli dillerde sunmaktayız.

Tüm bu unsurlar, ortak müşterimizin memnun olacağını garanti etmektedir. Tüm detaylar, çalışma standartları ve işbirliği koşulları, acentemizin anlaşmalarında belirtilmiştir.

Ideal Estates ile çalışmanın avantajları şunlardır:
 • Müşteri taleplerinize hemen cevap veriyoruz, böylece diğer yabancı emlak ajanslarında olduğu gibi müşterinizin istediği emlak seçenekleri için beklemesini önlemiş oluyoruz.
 • Çalışmalarımızda dürüst ve şeffaf bir şekilde ilerliyoruz ve potansiyel alıcıyla olan etkileşimin her adımı hakkında sizi bilgilendiriyoruz.
 • İşlem tamamlandığında ve ödeme müşteriden alındığında, hemen ajans ücretini tam olarak ödüyoruz.
 • En aktif ajanlarımıza özel bilgiler sunabilmeniz için bir inceleme gezisi düzenliyoruz.
 • Emlak sektöründe çalışan emlak ajansları, hukuk danışmanları, avukatlar, göçmenlik programı danışmanları ve diğer profesyonellerle işbirliği yapıyoruz.
 • Müşteri memnuniyeti garantisi sağlıyoruz çünkü uzman satış ve satış sonrası hizmet sunuyoruz.
İşbirliği Nasıl Çalışır:
 • Eğer bir müşteriniz varsa, onun için bir inceleme gezisi planlamalısınız.
 • İnceleme gezisi ayarladıktan sonra, müşteri uçuş bilgileri ve portföy gereksinimlerini içeren bir e-postayı info@idealestates.com adresine göndermeniz gerekmektedir.
 • Bu şekilde, Türkiye’deki ilgili ekibimizden müşterinin iletişim bilgilerini içeren bir rezervasyon e-posta alacaksınız.
 • Ertesi gün, müşterilerinizin transfer ve konaklama detaylarını, ayrıca gösterilecek gayrimenkul detaylarını içeren bir rapor alacaksınız.
İş Ortaklarımızdan Beklentilerimiz

Müşterilerinizle olan iletişimi sürdürmek ve onları gösterim turuna hazırlamak, başarılı bir işbirliği için önemlidir. Aşağıda, bu konuda dikkate almanız gereken noktaları Türkçe olarak açıkladık:

 • Müşterilerinizle Sürekli İletişimde Kalın: Müşterilerinizle düzenli olarak iletişimde olun. Onlara gösterim turu hakkında güncel bilgiler verin ve sorularını yanıtlayın. İletişim kanallarını açık tutarak, müşterilerinizin ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilirsiniz.
 • Tek Yetkili Ajans Olun: Gösterim turlarını tek yetkili ajans olarak düzenlemek, müşterilerinizin güvenini kazanmanızı sağlar. Müşterilerinizin, gayrimenkul seçim sürecinde sadece sizinle çalışacağını bilmeleri önemlidir. Böylece, onlara daha fazla özel hizmet sunabilirsiniz.
 • Mülk Portföyümüzün Satış Fiyatlarını ve Özelliklerini Değiştirmeyin: Müşterilerinizin güvenini kazanmak için mülk portföyünüzdeki satış fiyatlarını ve özelliklerini değiştirmemelisiniz. Müşterilere dürüstlük politikasıyla yaklaşmak ve açık bir iletişim sürdürmek önemlidir. Böylece, güvenilir bir iş ortağı olduğunuzu gösterebilirsiniz.
 • Uzun Vadeli Bir Mülk Ortaklığı Geliştirmek: İşbirliğinizin uzun vadeli ve sürdürülebilir olmasını hedefleyin. Ortak prensiplerimize dayalı olarak, müşterilerinizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak ve güvenilir bir ilişki kurarak, mülk ortaklığınızı geliştirebilirsiniz. Karşılıklı fayda sağlayan bir işbirliği, uzun vadede başarıyı getirecektir.

Yukarıdaki noktaları dikkate alarak, müşterilerinizle olan iletişimi sürdürerek ve onları gösterim turlarına hazırlayarak, başarılı bir iş ortaklığı geliştirebilirsiniz. Müşterilerinizle dürüst ve açık bir iletişim kurmanız, güvenlerini kazanmanızı sağlayacaktır.

Gayrimenkul Satışında Profesyonel Serbest Çalışanlarla İşbirliği

Ideal Estates, Türkiye’nin en tanınmış gayrimenkul ajanslarından biridir. Birçok müşteri ve gayrimenkul geliştirici ile çalışıyoruz ve bu nedenle en iyi teklifleri garanti ediyoruz. Ayrıca, güvenli işlemleri sağlamak için geniş bir yasal deneyim ve bilgiye sahibiz.

Bir karşılıklı gayrimenkul yatırım ortaklığı anlaşması birçok fayda sağlar. Aşağıda, uzun vadeli serbest çalışan ortaklığı oluşturmanız için ilkelerimiz ve avantajlarımız yer almaktadır:
 • Bir emlak profesyoneli olarak, genellikle kendi başınıza çalışıyormuş gibi düşünmek kolay olabilir. Bir emlak aracısına bağlı olmanıza rağmen, genellikle müşterilerinizle kendi programınıza göre çalışıyorsunuz. Bizimle işbirliği yapmak, beceri ve yeteneklerinizi geliştirmenizi, arkadaşlıklar kurmanızı, maliyetleri azaltmanızı ve daha iyi bir iş-yaşam dengesi oluşturmanızı sağlar.
 • Tabii ki, buradaki en açık avantaj olanak ve esnekliktir. Ideal Estates gibi bir ortak ofiste çalışmak, katı ofis saatleriyle ilgilenmeniz gerekmeyeceği anlamına gelir. İstediğiniz zaman gelip gidebilirsiniz. Bu nedenle, emlak profesyonelleri bizimle çalışmaktan memnuniyet duyar. Özel bir masa veya özel bir ofis gibi çeşitli seçeneklerden faydalanabilirsiniz.
 • Ideal Estates ile birlikte çalışmak, işbirliğinin bir parçası olarak yüksek hızlı internet, video konferans ve diğer teknolojilere erişiminizin olduğunu garanti altına alır. Ayrıca, siz uzakta olduğunuzda çağrıları yanıtlayabilecek ve müşterilerinize yardımcı olabilecek destek personeli sunuyoruz, böylece hiçbir iş fırsatını kaçırmazsınız.
 • Kiralama maliyeti olmadan, bu size bankayı bozmadan tüm ekipmanlara ve olanaklara sahip premium bir iş mekanında çalışma şansı verir. İnternet ve temizlikçiler için her ay ayrıca ödeme yapmanız gerekmez! Ayrıca pahalı uzun vadeli kira sözleşmeleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız.
 • Emlak profesyonelleri, projelerinde bizimle işbirliği yaparak yurtdışındaki ajanslarımızdan faydalanabilir. Ve sonuçlar, size değerli potansiyel müşteri bağlantıları sağlayarak ödüllendirici ve karlı olabilir.

Yukarıdaki avantajların sonucunda, birçok serbest çalışan profesyoneller, Ideal Estates ile birlikte çalışmaya yönelmiştir, burada büyük ve modern bir ofisin avantajlarını ve yurtdışındaki ajanslarla işbirliğini sunuyoruz.

Prev Post

Portföy Yönetimi

Sonraki gönderi

Ideal Estates Açılışı

Compare listings

Karşılaştırmak