Property in Alanya. Ideal Estates, +90 532 777 4 777

Mahmutlar’da Satılık Emlak

Mahmutlar’da Satılık Emlak – Alanya

Mahmutlar, Alanya’nın bir ilçesidir. Bölge, Alanya’da en çok yabancı yatırımcılar ve satılık emlak arayan alıcılar arasında popüler olan muhtemelen en popüler konumdur. Alanya, Mahmutlar’da Satılık Emlak en ucuz veya en pahalı fiyata satın alabilirsiniz.

Şehir merkezine yaklaşık 10 km uzaklıktadır ve 20 dakika içinde otobüsle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Daha önce kendi yerel belediyesi olan bir kasaba olan Mahmutlar, bugün Alanya Belediyesi’ne bağlı olan en önemli turistik bölgelerden biridir. Bölgede ziyaret edilecek her türlü mağaza ve keyfinize göre birçok restoran bulunmaktadır. Mahmutlar, alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılamak için Alanya merkezine gitmenize gerek yoktur.

Bölgede haftada iki kez yerel pazarlar düzenlenmektedir, buradan mevsimine uygun meyve, sebze, giyim ve tekstil ürünleri gibi çeşitli ürünler satın alabilirsiniz. Ana pazar Cumartesi günleri saat kulesine yakın bir yerdedir. Diğeri ise Salı günleri Mahmutlar’ın doğu tarafındadır.

Emlağınızdan birkaç plaja kolayca ulaşabilirsiniz, çoğu daire plajlara yürüme mesafesindedir.

Birçok yabancı yatırımcı, sahil kenarı lüks dairelerin uygun fiyatlı olması veya deniz manzarasız dairelerin düşük fiyatları nedeniyle Mahmutlar’da emlak satın almıştır. Herkes bütçesine uygun gayrimenkul bulabilir.

Ayrıca dağlara doğru birçok seçenek bulunmaktadır ve Mahmutlar’a komşu olan Kargıcak‘ta da birçok seçenek mevcuttur.

Mahmutlar’da hangi türde emlak satın alabilirsiniz?

Mahmutlar’da birçok farklı türde emlak satın alabilirsiniz. Sahil kenarı lüks daireler, deniz manzaralı daireler, uygun fiyatlı apartman daireleri, villa ve müstakil evler gibi çeşitli seçenekler mevcuttur. Ayrıca, dağ manzaralı veya doğa içindeki konutlar da bulunabilir. Her bütçeye uygun çeşitli emlak seçenekleri sayesinde herkes kendi tercihine uygun bir ev bulabilir.

If you want to buy a seafront real estate in Mahmutlar, a luxury villa, a sea view duplex, or a relatively cheap apartment, visit our Website. If you cannot find a property that meets your criteria, we can source offers that are not on the Website.

Daha fazla bilgi için bize WhatsApp üzerinden +90 532 777 4 777 numarasından veya web sitemizdeki Gayrimenkul Acentelerinden herhangi biriyle iletişime geçebilirsiniz. Tercih ettiğiniz veya ana dilinizde size 24 saat içinde dönüş yapacağız. Eminiz ki size Mahmutlar’da uygun bir emlak bulacağız.,

Read more
16 Gayrimenkul
Göre sırala:

Compare listings

Karşılaştırmak