Property in Alanya. Ideal Estates, +90 532 777 4 777

HAKKIMIZDA

Ideal Estates – Hakkımızda

Ideal Estates, gayrimenkul sektörüne odaklanmış ve uzmanlık alanımızdır. Emlak piyasası hakkımızda bunu biliyordur. Türkiye’nin Alanya şehrinde çeşitli gayrimenkulü içeren geniş bir veritabanı bulundurmakta özel bir uzmanlığa sahibiz.

Gerçek emlak bilgi ve deneyimine sahip olmamız, emlak piyasasını, koşullarını ve dolayısıyla dalgalanmalarını analiz etmemizi sağlamaktadır.

Ideal Estates, satın alma, satış, kiralama veya varlık yönetimi konusunda geleneksel emlak sınırlamalarına bağlı değildir. Bunun yerine, her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni ve yenilikçi yollar buluruz. Bu nedenle Alanya bölgesinde emlak sektöründe lider bir konuma gelmiş bulunmaktayız. Sonuç olarak, profesyonellik, detaylara dikkat ve her zaman müşteri ihtiyaçlarını öncelikli tutma konusundaki taahhüdümüzle bu toplulukta sağlam bir müşteri ve iş ortaklığı temeli oluşturduk.

Şirketimiz, Alanya’nın devam eden piyasa durumu ve gelişmekte olan emlak piyasası trendleri konusunda kapsamlı bilgiye sahip deneyimli gayrimenkul profesyonellerinden oluşmaktadır. Bu sayede varlık değerlerinin en doğru piyasa değerlerini sağlayabiliyor ve dolayısıyla diğer varlık türleriyle karşılaştırıldığında emlak yatırımlarının gelecekteki performans trendlerini öngörebiliyoruz.

Hakkımızda – İtibar ve Temsil

Müşterilerimize her işlemde mükemmel bir temsil sağlıyoruz. Ayrıca, bugünün zorlu emlak piyasasında etkili pazarlama ve komisyonculuk tekniklerini kullanarak gereken tüm proaktif yaklaşımları uyguluyoruz.

IDEAL Estates’ın temel özelliklerinden biri, yasal değişikliklerin, planlama düzenlemelerinin ve çevre düzenlemelerinin etkilerini analiz etmemizdir.

Şirketimiz, finansal gücü, piyasa fırsatlarına hızlı yanıt verme yeteneği ve müşterilerimiz adına olağanüstü performans geçmişiyle itibarını oluşturmuştur.

Her işlemde güçlü emlak prensiplerinin mantıklı kullanımıyla yaratıcı çözümler sunmaktayız.

Neden gayrimenkul alıcıları İdeal Estates’ı tercih ediyor; bağlılığımız, duyarlılığımız, saygınlığımız ve müşterilerimizle yakın çalışarak onların bireysel ihtiyaçlarını belirlememizden kaynaklanmaktadır. Bu özellikler bizi Alanya’da tercih edilen bir şirket haline getirmiştir.

Çalışma şeklimiz nasıldır?

Ekibimiz, tüm emlakları ziyaret eder ve özellikle iyi durumda olduğundan ve yüksek standartlarımızı karşıladığından emin olmak için inceleme yapar. Ayrıca, konumu denetler ve müşterilere göstermeden önce mükemmel görünüm koşullarına sahip olduklarından emin olur.

Her bir emlak için gerekli izinleri, belgeleri ve bilgilerin doğruluğunu inceleyerek ve doğrulayarak gerekli özeni göstermek için uygun önemleri alıyoruz.

Müşteri ihtiyaçlarını en üst önceliğimiz olarak kabul ediyoruz. Bu nedenle her portföyü müşterinin uygunluğu ve ödeme gücü açısından detaylı bir şekilde ele alıyoruz. Özellikle, emlak çözümlerimizin tüm gerçek maliyet sonuçlarını doğru bir şekilde analiz ediyor, nedenlerini açıklıyor ve müşterilere aktarıyoruz.

Dürüst, dostane, esnek, güven dolu, disiplinli, profesyonel ve sürekli mükemmeliyeti hedefleyen bir yaklaşıma sahibiz.

Emlak Alıcıları, Neden Ideal Estates’i Tercih Ediyor?

Alanya’da bir emlak satın almayı düşünüyor musunuz? Mükemmel evinizi tanımlamanız ve piyasada birçok seçeneğinizin olması mümkündür. Ancak hangisi sizin için doğru olanı belirleyebilirsiniz?

Hız, kolaylık ve güvence arıyorsanız, IDEAL estates sizin için doğru seçenek olacaktır. Uzmanlık gerektiren müzakere becerilerimiz size güvenebileceğiniz en önemli avantajlardan biri olacaktır.

Yalnızca Ideal Estates’in profesyonel personeli her zaman müşterilerle doğrudan iletişimde olur. ‘Stajyerlerimize’ aynı seviyede profesyonellik ulaşmaları için eğitim verir ve takım çalışması ve işbirliğiyle bunu başarırız.

Profesyonel çok dilli acenteler, geniş ve güncel portföyümüzden size rehberlik ederler. Size en uygun emlakı seçerler. Müşterilerimizle ilişkimiz, deneyimleri ve memnuniyetleri etrafında şekillenir, bu da yaptığımız her şeyin temelidir. İhtiyaçlarınıza proaktif bir şekilde dinler, gözlem yapar ve yanıt veririz, bu IDEAL ESTATES’in farkıdır.

Emlak acentelerimiz, emlak piyasasında birçok yıllık deneyime sahiptir.

Ekibimiz, yaklaşımlarında uygun fiyatlandırma ile birlikte pazarlama stratejilerine uyar.

Alıcıların Bizi Tercih Etme Nedenlerinden Bazıları:
 • Alıcı Eşleştirme: Piyasa trendlerini takip ederiz, bölgeyi iyi biliriz ve en iyi fırsatları belirleriz.
 • Mülk satın alma sürecinizi keyifli ve sorunsuz bir deneyim haline getirmek için kararlıyız.
 • Mükemmel koşullara ve faiz oranlarına sahip kredi sağlayıcılarıyla çalışıyoruz ve size karşılaştırma yapabileceğiniz farklı seçenekler sunabiliyoruz.
 • Alanya’da bir mülk satın alma sürecinin tüm yönlerinde size yardımcı olmak.
 • Size daha iyi satış ve satış sonrası hizmet sunacağız. Her adımda size rehberlik etmek için buradayız.
 • Eğer mülkünüzü yenilemek veya yükseltmek isterseniz, yılların deneyimine sahip iç mimarlarla çalışıyoruz.
 • Ekibimiz, pazarlama stratejilerine ve uygun fiyatlandırmaya bağlı kalarak yaklaşımını benimser.
 • Ideal Estates, emlak yatırımınız ve işlemi sonuçlandırmak için en uygun zaman konusunda size danışmanlık yapabilir.
 • Doğrudan satıcılardan temin edilebilen belirli lokasyonlarda çok sayıda mülkümüz mevcuttur.
 • Ideal Estates, anlaşmaların başarıyla tamamlanmasını sağlar.
 • 7/24 çalışıyoruz ve uygun zamanda size yardımcı olmaya her zaman hazırız. 

Müşteri Görüşleri

Compare listings

Karşılaştırmak