Property in Alanya. Ideal Estates, +90 532 777 4 777

EKİBİMİZ

Ekibimiz çalışma prensipleri şunlardır:

  • Doğruluk ve Şeffaflık – Satış sonuçları elde etmek için gerçeği bükme yoluna asla gitmiyoruz. Sir Walter Scott’ın dediği gibi, “İlk kez aldatmaya çalıştığımızda ne kadar karmaşık bir ağ örüyoruz!”. Doğruluk, sosyal bağları oluşturur. Bu yüzden mülklerimizi gösterirken, ekibimiz bildiği her şey konusunda doğruluk ve şeffaflık prensiplerine uyarız.
  • Sorumluluk ve Hesap Verebilirlik -Sorumluluklarına hesap verebilirlik sağlayarak müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve profesyonelce yanıt veriyoruz.
  • Anlayış – Müşterinin ihtiyaçlarını anlamak, müşteri hizmetimizin en önemli unsurlarından biridir. Müşterilere gereksinimlere dayalı öneriler sunarak etkili bir ekibiz.
  • Profesyonellik – Profesyonel ekibimiz, yatırımlarında müşteri memnuniyetini yüzde yüz sağlamak için çeşitli eğitim modüllerinde eğitim almıştır.
  • Takım Çalışması – İşbirliği, takım çalışması ve liderlik, herhangi bir işletme için önemlidir. Bu nedenle, ekibimizin ve ortaklarımızın birlikte çalışmak için “mükemmel” bir tutum sergilemesini sağlıyoruz. 

Ekibimiz – Yeteneği

IDEAL Estates, Türkiye’de gayrimenkul pazarlaması konusunda geniş deneyime sahiptir ve ekibimiz Alanya’dan Türkiye’deki küresel müşteriler için görevleri yerine getirir.

Profesyonel ekibimiz, mülk, proje yönetimi, finans, ve pazarlama alanlarında en iyi yeteneklere sahiptir. Her personel üyesi bir uzmanlığa sahiptir ve ihtiyaç durumunda diğer üyelerin rollerini gerçekleştirebilir veya destekleyebilir.

Yetenekli personelimiz, müşterilerimiz için en iyi sonuçları elde etmek için belirlenen eylem planlarını uygulayabilir.

Müşterilerimizin gayrimenkul hedeflerini başarmak için gerekli uzmanlığı ve yetenekleri sunmaktayız.

Ekibimiz – Felsefesi

IDEAL Estates için güçlü liderlik prensiplerli başarılı takım yönetimi için kritiktir.

IDEAL Estates, güçlü bir değer ve prensip setine dayanan bir liderlik tarzına sahiptir. Bu da bize hedeflerimize bağlı kalmamızı ve düzenli olarak takımı motive etmemizi sağlar. Takımımız, özenle seçilmiş yüksek eğitimli personelden oluşmaktadır. Çalışanlarımızı trendlere ayak uydurmak için düzenli beyin fırtınalarıyla destekliyoruz.

Ekibimiz karar verme zorluğu yaşayan müşterilere danışmanlık sunar. Gerçeği aramak için sadık kalırız. Ekibimiz, müşterilerimize ve işimize sadık kalır, uzun vadeli ilişkiler kurmaya odaklanır.

Yönetim Kurulu ve İcra Yöneticileri

Yönetim Kurulumuz, kuruluşun faaliyetlerini ortaklaşa denetler. Yönetici Ekibimiz yatırım deneyimi ve geniş profesyonel uzmanlığa sahip birikimiyle öne çıkıyor. Gayrimenkul işimizin büyümesine odaklanıyor, bağımsız uygulamaları destekleyerek sektörde lideriz. Yönetici ekibimiz her zaman temel prensiplerimizi gözeterek faaliyet göstermektedir.

SERIF KAYA
Danışmanlık / Düzenleyici
SERIF KAYA
Danışmanlık / Düzenleyici

Serif KAYA, tam donanımlı, yüksek becerilere sahip ve deneyimli bir şirket danışmanıdır. Değerli bir ekip üyesi olarak, tüm süreçlerimizi ve belgelerimizi kontrol ederek, yönlendirerek ve doğrulayarak çalışmalarımızın etkinliğini tamamlar.

Piyasa trendlerini analiz etme ve kalite güvencesini iyileştirme konusundaki temel rolü, kuruluş üzerinde önemli bir etkiye sahip olmuştur.

Şirketteki kilit rolünde profesyonellik, kesin karar verme ve temel değerlendirme becerilerini birleştiren yetenekli bir danışmandır.

Ayrıca olağanüstü bir liderdir, şirket projelerini proaktif, verimli ve etkili bir şekilde yönetir. Derin bilgisi ve öngörüsü, gerçek sorunlarla karşılaşmayacağımızı garanti eder.

DENIZ KAYA
Avukat / Hukuki Danışman
DENIZ KAYA
Avukat / Hukuki Danışman

Deniz KAYA, tam donanımlı, yüksek motivasyona sahip, yüksek becerilere sahip ve deneyimli bir Gayrimenkul Avukatıdır.

Yönetici ekibimizin bir parçası olarak, hukuki konularda danışmanlık yapma, anlaşmalar, kiralama sözleşmeleri, arabuluculuk ve tahkim gibi hukuki belgeleri gözden geçirme ve hazırlama konusunda uzmanlaşmıştır. Deniz ayrıca Borçlar Hukuku, Medeni Hukuk, İcra ve İflas Hukuku ve Şirketler Hukuku konularında uzmandır ve İngilizce dilini iyi derecede konuşur.

Gayrimenkul Yönetimi konusunda Avukat olarak geniş deneyim ve uzmanlığa sahiptir ve dürüst ve etkili bir iletişimci olarak ün yapmıştır.

Özverili profesyonelliği ve iletişim becerisi, onu şirketimiz ve müşterilerimiz için büyük bir değer kılar.

ABDURRAHMAN KAYA
Genel Müdür / Kıdemli Emlak Danışmanı
ABDURRAHMAN KAYA
Genel Müdür / Kıdemli Emlak Danışmanı

Abdurahman KAYA, Bilkent Üniversitesi'nden Turizm ve Otel İşletmeciliği, Anadolu Üniversitesi'nden Gayrimenkul mezunu.

Abdurahman Kaya'nın geçmişi, ailenin mücevher bölümünün yönetimi ve grup şirketinin gayrimenkul ve inşaat faaliyetlerinin yıllarca yönetilmesi deneyimini içermektedir.

Sayin Kaya, gayrimenkul sektöründe insanları eğitmeyi ve ev alımı veya satımı sürecinde yardımcı olmayı çok önemsediği birçok yönü içerir. Deneyimli bir yönetici, finans ve hesap yönetiminde uzmandır ve müşteri ilişkilerine odaklanır.

Abdurahman, 2004 yılından beri lisanslı bir emlak danışmanıdır ve sık sık "Emlak kanımda var" diye gülerek söyler.

İşte Abdurahman KAYA'nın size yardımcı olabileceği bazı konular:

Danışmanlık: Bir mülk satın alıyor veya satıyorsanız, öncelikle HEDEFLERİNİZİ dinleyecek ve buna göre size danışmanlık yapacaktır. Bir mülk satın alırken veya satarken, hedeflerinizi ve içinde çalıştığınız zaman çerçevesini bilmelisiniz.

Pazarlık: Alanya gayrimenkul piyasasındaki bilgisini kullanarak teklifinizin fiyatını ve koşullarını müzakere eder. Sizin için müzakere yapmadan önce SİZİN için neyin önemli olduğunu tam olarak göz önünde bulunduracaktır.

Detayları analiz etmek ve onaylamak: Abdurahman'ın profesyonelliği, işleminizin her yönünü ve detayını gözetmesini sağlar. Abdurahman, mükemmel müşteri hizmeti sunmayı gurur duyar ve gayrimenkul alım veya satımını mümkün olduğunca stresiz hale getirmeye çalışır.

Bir ev satın alıyorsanız, bir ev satıyorsanız veya bir yatırım mülkü satın alıyorsanız sizinle çalışma fırsatını memnuniyetle karşılar.

Abdurahman KAYA ile iletişime geçin ve size nasıl yardımcı olabileceğini görün!

Alanya Merkez Ofisteki Ekibimiz

Satış ve Pazarlama , Ideal Estates
Tuula Arikan ile Tanışın, Alanya’da Finlandiya alıcılar için özel olarak emlak alanında uzmanlaşmış deneyimli...
Satış ve Pazarlama , Ideal Estates
Marie Nyman, Alanya’daki en iyi emlak danışmanlarından biridir. Marie, birkaç yıl boyunca konaklama sektöründe...
Kurucu/Genel Müdür/Satış ve Pazarlama , Ideal Estates
Yönetici kadromuzun saygın bir üyesi olan Abdurrahman KAYA, emlak sektörüyle ilgili olarak insanları bilgilendirmek...
Satış ve Pazarlama , Ideal Estates
Mehmet Topal, Alanya bölgesinin yerlilerindendir. İşletme Yönetimi alanında derecesini tamamladıktan sonra, Mücevherat Endüstrisinde satış...
Satış ve Pazarlama , Ideal Estates
Lüks ikinci ev gayrimenkulleri konusunda deneyimi en fazla olan kişi Muharrem’den başkası değildir. Son...
Sales & Marketing , Ideal Estates
Anastasia Karenina is an esteemed real estate professional with an extensive 12-year tenure dedicated...

Compare listings

Karşılaştırmak