Property in Alanya. Ideal Estates, +90 532 777 4 777

Kiralama

Kiralama

Last Updated on Kasım 12, 2023 by Ideal Editor

Konut Kiralama

Eğer işiniz için ticari bir mekân ya da eviniz için bir konut kiralayacak bir yer arıyorsanız, Ideal Estates size yardımcı olabilir. Önde gelen bir mülk yönetimi şirketi olarak, Ideal Estates özellikle konut ve ticari kiralama konusunda uzmanlaşmış olup, ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel bir mekân bulmanıza yardımcı olabilir.

Apartmanlar, dubleksler ve villalar da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede konut kiralama seçenekleri sunuyoruz. Uzman ekibimiz, konut kiralamalar süreçlerinin inceliklerinde iyi bilgi sahibi olup, mülk sahipleriyle yakın iş birliği yaparak gayrimenkullerinin tamamen dolu ve iyi bakımlı olmasını sağlar.

Kiralık bir mülk ararken, Ideal Estates’in uzmanları, sizin gibi konum, büyüklük ve olanaklar gibi özel ihtiyaçlarınızı anlamak için sizinle birlikte çalışacaktır. Ardından, bu bilgileri kullanarak bütçenize uygun doğru mülkü bulmanıza yardımcı olacaklardır.

Ticari Kiralama

Eğer ticari bir mekân arıyorsanız, Ideal Estates size ofis binaları, perakende merkezleri ve sanayi parkları da dahil olmak üzere çeşitli seçenekler sunar. Şirketin uzman ekibi ticari kiralama konusunda iyi bilgi sahibidir ve işiniz için uygun bir mekân bulmanıza yardımcı olabilir.

Ticari bir mekân ararken, sizin gibi konum, büyüklük ve otopark gibi özel ihtiyaçlarınızı anlamak için sizinle birlikte çalışacağız. Ardından, bu bilgileri kullanarak bütçenize uygun doğru mülkü bulmanıza yardımcı olacağız.

Ideal Estates Alanya, ayrıca kiralama ile ilgili yerel ve devlet yasaları konusunda rehberlik sunar ve kiracıların uyumlu olmasına yardımcı olur. Ayrıca, ekibimiz kira müzakerelerinde deneyimli olup, kiracılara özel ihtiyaçlarına uygun kira sözleşmeleri hazırlamalarında yardımcı olabilir.

Genel olarak, Ideal Estates, kiracılara ve mülk sahiplerine en üst düzeyde hizmet sunmaya adanmıştır ve uzman ekibi, ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel bir mekân bulmanızı sağlamak için çaba harcar. Eğer konut veya ticari bir mülk arıyorsanız, Ideal Estates sizin kiralama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak uzmanlık ve kaynaklara sahiptir.

Compare listings

Karşılaştırmak