Property in Alanya. Ideal Estates, +90 532 777 4 777

Abdurahman Kaya

Kurucu/Genel Müdür/Satış ve Pazarlama en Ideal Estates

  • Lisanslar: Masters Diploma in Real Estate Education and Application
  • Ünvanlar: Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü

About Abdurahman Kaya

Yönetici kadromuzun saygın bir üyesi olan Abdurrahman KAYA, emlak sektörüyle ilgili olarak insanları bilgilendirmek ve ev alım satım sürecinde yardımcı olmak gibi birçok yönü takdir etmektedir. Mükemmel müşteri ilişkilerini sürdürmeye odaklanan deneyimli bir yöneticidir ve finans ve hesap yönetimini de üstlenmektedir.

Abdurrahman, 2004 yılından beri lisanslı bir emlak danışmanıdır ve sık sık “Emlak benim kanımda var” diyerek güler.

İşte Abdurrahman’ın sizin için yapabileceği bazı şeyler:

Danışmanlık: Bir mülk satın alıyor veya satıyorsanız, öncelikle HEDEFLERİNİZİ dinleyecek ve size buna göre danışmanlık yapacaktır. Bir mülk satın alırken veya satarken, hedeflerinizi ve çalışma sürenizi bilmelisiniz.

Pazarlık yapma: Alanya emlak piyasası hakkındaki bilgisini kullanarak teklifinizin fiyatını ve koşullarını müzakere eder. Sizin adınıza müzakere yapmadan önce SİZİN için önemli olanları tam olarak dikkate alacaktır.

Detayları analiz etme ve doğrulama: Abdurrahman’ın profesyonelliği, işlemizin her yönü ve detayını gözetmesini sağlar. Abdurrahman, mükemmel müşteri hizmeti sunmaktan gurur duyar ve gayrimenkul alım satımını mümkün olduğunca stresiz hale getirmek için çaba sarf eder.

Abdurrahman, bir ev satın alıyor, bir ev satıyor veya bir yatırım mülkü satın alıyorsanız sizinle çalışma fırsatını takdir edecektir. Nasıl yardımcı olabileceğini görmek için bugün Abdurrahman KAYA ile iletişime geçin!

Dil: Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça

Göre sırala:

No listing found.

0 gözden geçirmek

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Karşılaştırmak